THIS IS FOLX.

A DIGITAL STUDIO

BASED IN THE FUTURE

Biryudumkitap.com Promo

Prodüksiyon

FOLX'un kurum içi girişiminden ve Product.FOLX'un ilk ürünü olan Biryudumkitap.com'un tanıtım filmini iftiharla sunarız.

Prodüksiyon: Ahmet Gündoğan

 

"Memlekette okumaya zaman bulamama, ne okuyacağını bilememe gibi sorunları çözmeye odaklı girişim; popülarite değil, edebiyat kaygısı güdecek. Sadece edebiyat dünyasının tanınmış yazarlarından değil, genç kalemlerin de eserlerinden pasajlar yayımlayacak. Çoğunlukla Türk Edebiyatı’na yer verilecek olan içeriklerde zaman zaman dünya edebiyatından da izler olacak.

Biryudumkitap.com, uzun süre Kitapyurdu.com ve iki dijital ajansta çalıştıktan sonra kendi dijital ajansı olan FOLX'u kuran Alparslan Demir’in ve ekibinin “kurumsal girişimcilik” ürünü. Belirli bir abone sayısına ulaştıktan sonra yayınlanacak olan iOS, Android ve Windows Phone platformlarında çalışacak mobil uygulaması da FOLX stüdyolarında geliştirilmeye başlandı.

Bu güzel girişime biryudumkitap.com’a yalnızca adınızı ve e-posta adresiniz ile abone olabilir; girişim hakkındaki gelişmeleri ise Twitter üzerinden takip edebilirsiniz."

- Basın Bülteni'nden

  • Biryudumkitap.com
  • Kasım 2015
  • Prodüksiyon