THIS IS FOLX.

A DIGITAL STUDIO

BASED IN THE FUTURE

Markaların FOLX Digital'le tanışmaları için 9 geçerli sebep

  • Tarih 24 April 2015
  • Kategori Bizden

FOLX Digital'in etkili kampanya stratejileri ve hizmetleri sayesinde dijitalde başarıya ulaşmanız mümkün. Gelin bu hizmetleri tekrar gözden geçirelim.

1. Dijital Medya & İletişim

Dijital medya ve iletişim çözümleri, sosyal medya ve strateji, dijital medya planlama ve satın alma süreçlerine bütünleşik bir yaklaşım üzerine kurulu; kapsamlı ve güçlü bir hizmettir. Biz müşterilerimizle hedef kitlelerini, doğru medya iletişimiyle buluştururken, teknolojinin bütün olanaklarını zorluyor ve ilgi çekici hikayeler yazıyoruz.

2. Dijital Strateji

Müşterilerimize fayda sağlamak için ilk adım olarak, onların amaçlarını anlıyor ve rekabetçi dijital dünyada nasıl konumlandırılmaları gerektiğini saptıyoruz. Daha sonra araştırmalara, verilere ve mutlaka deneyimlere dayanan yenilikçi stratejiler geliştirerek başarıya giden rotayı çiziyoruz.

3. Dijital Reklamcılık

Yerli ve global medya ekipleri ve yayıncılarla bir arada çalışarak müşterilerimiz için tasarladığımız dijital kampanyaların en iyi sonuçları getirmesini, etkisini uzun süre sürdürmesini ve hedef kitlesine doğru şekilde, doğru zamanda ulaşmasını sağlıyoruz.

4. Teknoloji Geliştirme

Dijital dünyada iş alanını genişletmek, yeni gelir modelleri yaratmak ve müşterilerle uzun soluklu ilişkiler kurmak adına pek çok fırsat var. Bu fırsatları tanıyan teknoloji ekibimiz sizin için fikirleştiriyor, tasarlıyor ve kodluyor. Web tabanlı yazılımlar, mobil uygulamalar, sosyal medya uygulamaları, CRM, çoklu kanal sosyal medya platformları ve daha fazlası.

5. Web Sitesi & Mikro Site

Markaların dijital dünyadaki ilk yüzünün web sayfaları olduğunu bilmeleri gerekiyor. Teknoloji geliştirme ekibimiz sizler için en iyi altyapıyı sağlarken, kreatif ekibimizle tamamen araştırma, veri ve deneyime dayalı tasarımlarla markanızın ilk yüzüne hayat veriyoruz. Fikirleşmiş kreatif kampanyalarınızı geliştirdiğimiz mikro sitelerle de destekliyoruz.

6. Arama Motoru Optimizasyonu 

Dijital dünyaya açılan ilk kapınız olan web sitenizin, arama motoru trafiğini artırıyoruz. Bunu yaparken teknik optimizasyonlardan, içerik yönetimine kadar bütün süreçleri en doğru şekilde tamamlayarak bu trafiğin kalıcı ve faydalı olmasını sağlıyoruz.

7. Kreatif Çözümler

Büyük fikirleri merkezimize alıp, dijital stratejimiz doğrultusunda ürettiğimiz pazarlama çözümleriyle ve kreatif kampanyalarla pazarlama programınızı destekliyoruz. Dijitalde başlayan kampanyaları çoğunlukla ilan, TV, radyo gibi geleneksel mecralara da aktarıyoruz. Tasarlamayı, üretmeyi, hikayeler yazmayı ve uygulamayı oldukça seviyoruz.

9. Viral Pazarlama

Markaların dijital dünyada varlıklarını sürdürebilmeleri için seslerini duyurmaları gerekiyor. Kreatif ekibimiz hedef kitlenizi anlıyor, trendleri takip ediyor ve yayılmaya hazır fikirler üretiyor. Viral video prodüksiyonları, mikro siteler ve zengin medya çözümleri ile entegre olan fikirler, sosyal mecralar üzerinden milyonlara ulaşıyor.

 

BONUS: FOLX'un aşık bir takımı var!

Ürettiğimiz her işte en uygun stratejiyi geliştirir, yaratıcı düşünür ve fayda sağlayacak en uygun iletişim çözümünü ortaya koyarız. İşimize tutkuyla aşığız.

50'den fazla mutlu marka arasına katılmak için iletişim bölümüzden bizlere ulaşabilirsiniz. 

2015 © FOLX . DIGITAL STUDIO – TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

MADE WITH IN ISTANBUL